Sõidukoolitus

11C705_588

Kogu liiklemisprotsessis mängivad pearolli autojuhid – inimesed, kes on saanud õiguse juhtida vastavat sõidukit ja kes peaks kandma vastutust ohutu, ökonoomse ja keskkonda säästva sõidustiili eest.

Autojuht saab kõige selle eest vastutada aga ainult siis, kui ta teab, kuidas sõita ökonoomselt ja ohutult ning millised on sellest vaatevinklist tema auto tehnilised  võimalused.

Väga paljud autovedajad kasutavad Mercedes-Benz veoautosid ja kaubikuid. Seepärast pakub Mercedes-Benz peaesindus – AS Silberauto – kõikidele klientidele, sh veoautojuhtidele mitmeid täiendkoolituse võimalusi. Koolituse käigus tutvustatakse Mercedes-Benz tarbesõidukitel ökonoomse sõitmise filosoofiat. Tutvustatakse faktorieid, mis mõjutavad otseselt kütusekulu ning säästlikku sõidutulemist  veoki juhtimisinstrumentide õige kasutamise  kaudu.

Õiged sõiduvõtted aitavad säästa raha mitte ainult kütuse arvelt, vaid kogu auto ekspluatatsiooni kulude vähendamise kaudu. Koolituse käigus tutvustatakse juhtimisinstrumentide õiget kasutamist.

Sõidukoolitusega seotud küsimustes palume pöörduda Daimler AG sertifitseeritud sõidukoolitaja Aivar Kuivkaevu poole:
aivar.kuivkaev@silberauto.ee
+372 50 41 691

Vaata seonduvaid teemasid:
Actros ja A-klass Audru ringrajal
Fleetboard sõiduanalüüs
Intervjuu sõidukoolitaja Aivar Kuivkaevuga
Säästlikkus

Tagasi