Kabiinid

Mercedes-Benz Actrose juhikabiinide valik

2300 mm laiune StreamSpace-kabiin on optimaalne kasutamiseks lähivedudel. Selle saab lisaks tavapärasele tellida ka läbivalt tasapinnalise põrandaga, tänu millele on seisukõrgus kabiinis 1,97 m. Võrreldes eelkäijaga on siin rohkem kui 100 l rohkem ruumi, samuti 70 l suurem hoiuruum. Tänu väikesele õhutakistusele tagab StreamSpacekabiin eriti madala kütusekulu.

ClassicSpace-kabiin, mille laius on 2300 mm ja mootoritunneli kõrgus 170 mm, on loodud regionaalseteks lähivedudeks. Lisavarustusena saab selle tellida ka tasapinnalise põrandaga.

Tasapinnalise põrandaga BigSpace-kabiin, mille seisukõrgus on 1,99 m ja laius 2500 mm, sobib rahvusvahelisteks vedudeks ja eristub teistest juhile pakutava suure liikumisvabaduse ja arvukate panipaikade poolest. Arvudes – 5700 l salongiruumi ja 890 l hoiuruumi.

Ainult GigaSpace-kabiin on veel mahukam ja mugavam. See on mõeldud rahvusvaheliseks vedudeks ja arvestab ka ruumivajadusega kahe juhi asjade paigutamiseks.

Võrreldes Actrose Megaspace-kabiiniga on siin 920 l rohkem ruumi, 50 l rohkem hoiuruumi ja seisukõrgus 2,13 m, mis ei anna ainult muljetavaldavat ruumitunnetust, vaid ka eriti palju ruumi kõigele vajalikule.

Kõigile uue Actrose kabiinidele saab soovi korral tellida arvukalt lisavarustust, mis kujundavad töö- ja olmeruumi veelgi individuaalsemaks ja mugavamaks.

–– Neli juhikabiini versiooni: GigaSpace, BigSpace,
StreamSpace, ClassicSpace.
–– Seitse kabiinivarianti, mis orienteeritud
maksimaalsele kasutatavusele riigisiseses ja
rahvusvahelises liikluses.
–– Kaks kabiinilaiust: 2500 mm ja 2300 mm.
–– Standardvarustuses tasapinnaline põrand kõigis
2500 mm laiustes juhikabiinides.
–– Lisavarustusena tasapinnaline põrand ka
2300 mm laiustele juhikabiinidele.
–– Maksimaalne seisukõrgus kuni 2,13 m.
–– Kõigi juhikabiinide pikkus 2300 mm.

Vaata seonduvaid teemasid:
Aerodünaamika
Mugavus
Veokikonfiguraator

Tagasi